×
Ürünler Sepete Eklendi
Fuchsia

  Şarj Aletleri

  Filtreleme

  35 adet ürün mevcut.

  Şarj Aleti Fiyatları

  Yeni envantere eklenen şarj aletlerimiz ile sizlere onlarca çeşit ürün sunuyoruz. Şarj aletlerimizin fiyatları piyasa standartlarına göre en uygun düzeyde olup cebinizi yormadan en uygun şekilde alışveriş yapmanız için satışa sunulmuştur.
  Teknolojinin her türünü içinde barındıran şarj aletleri ile karşınızdayız. Size sunduğumuz şarj aleti modellerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  Şarj Aleti Çeşitleri

  Sunulan modelleri teker teker inceleyerek kendiniz için uygun ve telefonunuzla uyumlu olan şarj aletini tercih edebilirsiniz. Hadi şimdi gelin hep birlikte şarj aleti çeşitlerimize göz atalım.
  şarj cihazları

  Çoklu Şarj Aleti

  Kalabalık ortamda veya çok fazla ürün şarj etmek istediğinizde çoklu şarj aletlerimizden faydalanabilirsiniz. Ürünleri incelemek için çoklu şarj aletleri kategorisini ziyaret edin.
   

  Apple Lightning Şarj Aleti

  Daha çok Apple ürünleri için kullanılan bu şarj aletlerini yine sitemizden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Ürünlere ulaşmak için Apple lightning şarj aleti kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
   

  Kablosuz Şarj Aleti

  Temassız özelliği ile daha çok lion piller için geliştirilmiş kablosuz şarj aletlerine kendi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünlere ulaşmak için kablosuz şarj aleti kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
   

  Type-C Şarj Aleti

  En çok tercih edilen ve yeni çıkan ürünlerin neredeyse hepsinde bulunan Type-c şarj aletlerine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla size sunulan type c şarj aleti kategorimiz ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir.
   

  Araç İçi Şarj Aleti

  Uzun yolculuklarda veya günün çoğunu yollarda geçirenler için çakmaklık uyumlu araç içi şarj aletleri için en doğru yerdesiniz. Sizlere sunduğumuz ürünleri araç içi şarj aleti kategorisinden bulabilirsiniz.
   

  Universal Şarj Aleti

  Dilediğiniz ülkenin prizleri ile uyumlu universal şarj aletleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürüne universal şarj aleti kategorisinden ulaşmanız mümkün olmaktadır.
   

  Micro USB Şarj Aleti

  Android cihazlar ile uyumlu ve hala çokça tercih edilen ama nadir bulunan micro USB şarj aletine sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. İlgili ürüne ulaşmak için Micro USB Şarj Aleti kategorisini ziyaret edebilirsiniz.


  Telefon Şarj Aleti

  Her ne kadar uzun pil ömrüne sahip telefonlarımız olsa da onların şarj ihtiyacını karşılamak için şarj adaptörlerine muhtacız. Bu aletler genelde kablolu şarj aletleri veya kablosuz şarj aletleri olarak karşımıza çıksa da farklı markalara göre seçenekleri de bulunmaktadır. Bu markalar ise en bilenen markalar olup;
  • iPhone Şarj Aleti
  • Samsung Şarj Aleti
  şeklinde karşımıza çıkar.
  Bunun yanı sıra bakıldığında Apple şarj aletleri en çok tercih edilen ve aranan ürünler olup bunu takip eden ise Samsung şarj aletleri olmaktadır. Sitemizde ise size sunduğumuz ürünler arasında orjinal ıPhone şarj aleti, orjinal samsung şarj aletleri de bulunmaktadır.
  Kullanmış olduğunuz telefon veya tabletlerinizi daha hızlı şarj edebilmek için hızlı şarj adaptörleri de sitemizdeki ürünler arasından bulabilirsiniz.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap