×
Ürünler Sepete Eklendi
Fuchsia
 • 0

  Apple Tablet Kılıfları

  Filtreleme

  216 adet ürün mevcut.

  Apple iPad Tablet Kılıfı Çeşitleri

  İşletim sistemiyle ve sunduğu kullanım farklılığıyla sağladığı kolaylık ile çokça tercih edilen Apple tabletlerin muhafazasını sağlamak için çok sayıda kılıf üretilmiştir. Her zevke uygun şekilde tasarlanan bu kılıflar Apple tabletleri ile bire bir uyumlu şekilde kullanıma sunulur. iPad kılıfları sadece korumu sağlamaz aynı zamanda kişiselleştirme imkanı sağlar. Maddi açıdan oldukça yüksek fiyatlara satılan Apple ürünlerini ekstra ürünler ile darbelere veya çizilmelere karşı korumaya almak oldukça önem arz eder. İşte bu yüzden Apple tablet kılıfları, kullanıcıların ürünü satın aldıktan sonra ilk tercihi oluyor.
  dayanıklı ipad kılıf
  Bütün Apple ürünleri ile uyum sağlayabilen ve farklı özelliklere sahip birçok Apple tablet kılıfı bulunur. Hem şık görünüm hem de kullanım kolaylığı sağlayarak iPad'inizi risklerden korur. iPad tablet kılıfları;

  • Silikon iPad Kılıfları
  • Deri iPad Kılıfları
  • Dönebilen Akıllı iPad Kılıfları
  • Zırhlı iPad Kılıfları
  • Klavyeli iPad Kılıfları
  • Kalemlikli iPad Kılıfları

  şeklinde karşımıza çıkar. Her biri kendi içinde farklı özellikleri bulunan ve kullanıcıların tercihine göre şekillenen iPad kılıfları üst düzey kullanım seçeneği sunar.


  iPad Kılıf Fiyatları

  Sağladığı güvence ile iPadleri koruma altına alan kılıflar özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Piyasa da satılan iPad kılıflar tamamen bu duruma göre fiyatları belirlenir. Daha üstün korumalar için daha yüksek fiyatlar ortaya çıkar. Aslında bu fiyatlar yüksek gibi görünse bile sağladığı koruma sayesinde fiyat performans dengesini oldukça rahat yansıtır. Ürünler arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun fiyatlı kılıfı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

  ipad kılıf fiyat

  Apple iPad Kılıf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  İlk dikkat edilmesi gereken tabi ki kılıfın iPad ile uyumlu olmasıdır. Çünkü iPad modelleri içerisinde; iPad 9. nesil kılıflar ve iPad 10. nesil kılıflar arasında boyut olarak farklar olması bu durumu öne çıkarır. Hem boyut hem kalınlık açısından sorun yaşamamak için kılıfın iPad ürünün hangi nesli ile uyumlu olduğuna dikkat etmek gerekir. Ayrıca kılıfın tarzınızı yansıtması, tabletinizin korumasını sağlaması ve özellikle fiyatının bütçenize uygun olmasına dikkat edilmelidir.

  ipad kılıf tavsiye

  Sıkça Sorulan Sorular

  • iPad kılıfları ne kadar sürede değiştirilmelidir?

  • Kullanım sıklığına ve kullanım yerinize bağlı olarak kılıfların ömrü belirlenir. Kaliteli ipad kılıfı sizin yıllar boyu ihtiyacınızı karşılarken düşük ücretli ipad kılıfları uzun süreli kullanım sağlayamayabilir. Bütçenize uygun ve güvenilir firmalardan kılıfını kızı sipariş etmeniz sizin için daha avantajlı olur.
  • Akıllı iPad kılıflarının pil ömrüne etkisi bulunur mu?

  • Evet, pil ömrüne olumlu anlamda etkisi bulunur çünkü tableti kullanmaya ara verdiğinizde kendini uyku moduna alarak iPad'in pil ömrünü uzatır.
  • iPad kılıflarının temizliği yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

  • çok ıslak bir bezle temizlik yapılması tavsiye edilmez. Ancak yumuşak ve hafif nemli bir bez ile baskı yapmadan iPad kılıfınızı temizlemeniz önerilir.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap