×
Ürünler Sepete Eklendi
Fuchsia

  Giyilebilir Teknoloji ve Aksesuarları

  Filtreleme

  57 adet ürün mevcut.

  Giyilebilir Teknoloji Özellikleri

  Yenileşen ve sürekli olarak kendini güncelleyen teknoloji ile hayatımıza giyilebilir teknoloji ürünleri girmiştir. Bununla birlikte bu ürünlerin neler olduğu ve hangi özellikleri barındırdığı merak edilir olmuştur. Sitemizde sizlere sunduğumuz giyilebilir teknoloji ürünleri ile piyasada satılan ürünler hakkında genel bir bilgilendirme yapacağız;
  • İlk ele alacak olduğumuz ürün akıllı saatlerdir. Akıllı saatler, normal saatlerden farklı olarak arama cevaplama, uygulamaları görüntüleme, fotoğraf çekme, kalp ritmini ölçme, spor aktivitelerini kaydetme ve daha birçok özellikleri barındırmaktadır.
  • VR Gözlükler ise burada ikinci sırada karşımıza çıkmaktadır. Sanal gerçeklik gözlüğü olarak da bilinen bu ürünler adının hakkını vererek sanal ortamı size gerçek gibi göstermektedir. Kendi içinde birçok ayrıntılı özellikleri vardır.

  İsminden de anlaşılacağı üzere günlük yaşam içerisinde vücuda takılabilecek olan giyilebilir teknoloji aksesuarları ürünlerimizi inceleyin.


  Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

  Kategorilerimizde karşınıza çıkacak ürünleri gezerek çağın yeni getirdiği ve kendi iç dünyalarında gittikçe artan teknolojisine şahit olun. Sitemizde bulunan giyilebilir teknoloji ve aksesuarları şu şekildedir;

  Akıllı Saatler
  Akıllı Saat Şarj Kabloları
  Akıllı Saat Ekran Koruyucuları
  Akıllı Saat Kordonları
  VR Gözlükler

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap